Chat per seks

bathroom-blowjob

Ai sikur nuk e priti kete nga une nje kohe mbeti I shtangur dhe menzi ma kthej… Atëherë pa ia kthyer fare pergjigjen meniher I thash, -Kojshi nëse don sonte mbas ores 11 mundësh me ardh te unë në banesë, ta qet kojshikja një kafe se jam vetëm.

Kur ai I degjoi këto fjale vetëm sa nuk I rat ë fikt nga gezimi, nuk po besonte se po I degjonte këto fjalë nga goja ime.

Njëri nga ata qysh ditën e parë kur u takuam ne ashensor mi nguli sytë duke ma skanuar tërë trupin nga koka deri te kembët dhe duke lepirë buzët e veta, dhe kjo ndodhte cdo herë që më takone.

bathroom-blowjob

Te nesermën gjith ditën po endesha neper dhomë duke menduar nese duhet apo jo ta bëjë këtë gjë, por inati per tradhetin e tijë nga njera anë dhe nga ana tjetër deshira ime per ta provuar karin e uritur te komshiut me bërën që të vendos me lehtë.Doktor nuk kam shume kohe qe jam fejuar dhe i dashuri im ka filluar nje pune , me nje fjale sapo kemi hyre ne jete se bashku .Por cdo dite ai deshiron ti bej gojore dhe 5 here ne jave te bejme seks , problemi qendron se mos semurem pasi gjithe keto akte seksuale pernjehere .Ai eshte biznismen dhe ka nje firme private, si menagjer I firmës ai normal që ka kontakte me njerëz te ndryshëm per pune biznesi dhe njëra forme e kontaktit që ai e praktikon është me internet, saktesishtë me “Skype”.

Një natë teksa po bëhej gati që të shkonte ne nje takim urgjent kishte harruar Skype-n hapur dhe kur mua mu desh te hyja ne Msn te flisja me familjen time, duke tentuar ta mbyllja Skype-n pasi qe kurre nuk I fusja hundet ne bisedat e tije…Welcome to Dating Pro, professional service for Online Dating and Networking.

lifeokspb.ru

94 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>